Ψάξε τώρα

Κενή θέση Φαρμακευτικού Επισκέπτη

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#BL59016
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρία Best Life Co Ltd είναι αποκλειστική αντιπρόσωπος των προϊόντων της HigherNature, NaturesAid, NewNordic, PharmaMillenium, YouthLab. και διανομέας των προϊόντων της Dr. Muller. Στόχος της εταιρίας μας είναι η συνεχής βελτίωση του επιπέδου της υγείας και διάθεσης του ατόμου με φυσικά μέσα.

Η ομάδα μας μεγαλώνει και αναζητεί άτομο για άμεση πρόσληψη με έδρα την περιοχή Λεμεσού και Πάφου.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Αποτελεσματική προώθηση των προϊόντων της εταιρίας σε φαρμακεία και ιατρούς

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απολυτήριο αναγνωρισμένης σχολής μέσης εκπαίδευσης ή/και κολλεγίου

  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

  • Δυναμική κι’ ευχάριστη προσωπικότητα

  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες

  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

  • Άδεια οδηγήσεως αυτοκινήτου με ταχύτητες για τουλάχιστον 5 χρόνια

Απολαβές:

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως επικοινωνήσουν στο τηλ. 25 871080 για διευθέτηση προσωπικής συνέντευξης και να στείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail info@bestlifecy.com.