Ψάξε τώρα

Τεχνικός / Υδραυλικός

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SF55257
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία STOP FIRE G. TTOFATZIAES LTD, στα πλαίσια ανάπτυξης της, αναζητά για πρόσληψη:

ΤΕΧΝΙΚΟ Μηχανολογικών συστημάτων πυρόσβεσης

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Εγκατάσταση/Επιδιόρθωση/Συντήρηση συστημάτων πυρόσβεσης κυρίως μηχανολογικής φύσεως. (Παρέχεται σχετική εκπαίδευση)

Προϋποθέσεις - Προσόντα:

  • Απόφοιτος Τεχνικής ή Μηχανολογικής εκπαίδευσης οποιουδήποτε επιπέδου
  • Εμπειρία σε παρόμοιες τεχνικής φύσεως εργασίες όπως υδραυλικά, μηχανολογικά, κλιματιστικά κτλ
  • Επαγγελματισμός, Συνέπεια, Υπευθυνότητα & Ομαδικότητα
  • Συμμόρφωση στους εταιρικούς κανόνες και διαδικασίες
  • Κανονική Άδεια οδηγού
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Εκπλήρωση Στρατιωτικών Υποχρεώσεων

Απολαβές: από €1100 έως €1400 αναλόγως προσόντων.

Αποστολή Βιογραφικού: email: andreas@stopfire.com.cy, fax 22348044

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;