Ψάξε τώρα

Διανομέας Πυροσβεστήρων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SF55255
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία STOP FIRE G. TTOFATZIAES LTD, στα πλαίσια ανάπτυξης της, αναζητά άτομο για τη θέση: ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Αρμοδιότητες:

  • Συλλογή, Διανομή & εγκατάσταση πυροσβεστήρων από και προς το υφιστάμενο πελατολογίο.
  • Πώληση & Εγκατάσταση πυροσβεστήρων & άλλων συναφή εξοπλισμού.

Προϋποθέσεις - Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε διανομείς στην επαρχία Λευκωσίας
  • Ικανότητα στην επικοινωνία, ομαδικότητα & τήρηση κανονισμών
  • Ικανότητα μεταφοράς Προϊόντων δια χειρός
  • Γνώση Αγγλικών
  • Κάτοικος Λευκωσίας
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Εκπλήρωση Στρατιωτικών Υποχρεώσεων
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Άδεια Οδηγού
  • Συμμόρφωση στους εταιρικούς κανόνες και διαδικασίες

Ωράριο λειτουργίας: 08:00 – 13:00 / 14:00 – 17:00, Δευτέρα εώς Παρασκευή

Απολαβές: 1100 – 1200€ αναλόγως προσόντων + επιπλέον προμήθεια για νέες πωλήσεις/πελάτες.

Αποστολή Βιογραφικού: email: sales@stopfire.com.cy, fax 22348044