Ψάξε τώρα

Χειριστής / Χειρίστρια Μηχανών Παραγωγής

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#DP54061
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η φαρμακευτική εταιρεία Delorbis Pharmaceuticals Ltd ζητά να προσλάβει άμεσα το ακόλουθο προσωπικό για τις εγκαταστάσεις τους στην Βιομηχανική Περιοχή Εργατών.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Σχολής Μέσης Εκπαίδευσης, Τεχνικής Σχολής.
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικής γλώσσας.
  • Να μπορεί να εργάζεται με σύστημα βάρδιας.
  • Να μπορεί να εργάζεται ως μέλος ομάδας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα.
  • Προηγούμενη πείρα σε συναφή κλάδο φαρμακευτικής εταιρείας θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Χειρισμός αυτόματης μηχανής γραμμής πακεταρίσματος του εργοστασίου για την παραγωγή φαρμακευτικών προϊόντων
  • Συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση μηχανών και εξοπλισμού παραγωγής
  • Συντήρηση και καθάρισμα μηχανών

Παρακαλείσθε όπως αναφέρετε τον κωδικό PMO-013 για τη συγκεκριμένη θέση και να αποστείλετε το βιογραφικό σας το αργότερο μέχρι την 23η Ιουνίου 2023 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@delorbispharma.eu

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με εμπιστευτικότητα.

DELORBIS PHARMACEUTICALS LTD

Βιομηχανική Περιοχή Εργατών

Οδός Αθηνών 17, 2643 Εργάτες

www.delorbispharma.eu

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;