Ψάξε τώρα

Κρεοπώλης

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MF54027
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

H METRO FOODS TRADING LTD, ιδιοκτήτες και διαχειριστές των Υπεραγορών Τροφίμων ΜΕΤRΟ, με μοντέρνο αλλά πάντοτε προσγειωμένο προφίλ και με σεβασμό προς τους πελάτες τους, συνεχίζουν ακάθεκτα να προσφέρουν, να βελτιώνονται, να εξελίσσονται. Ο πελάτης, ο συνεργάτης, ο συνάδελφος. Η αλυσίδα υπεραγορών μας εφαρμόζει πάντα υψηλά μέτρα υγιεινής κι ασφάλειας, χρησιμοποιώντας τα πιο πρόσφατα τεχνολογικά μέσα, εκσυγχρονίζοντας τις εγκαταστάσεις μας και καταρτίζοντας ανελλιπώς το προσωπικό μας. Αυτές είναι οι κυπριακές υπεραγορές ΜΕΤRΟ και αυτή η φιλοσοφία μας. Γιατί...στα METRO μετρά ο άνθρωπος!

Στα πλαίσια της συνεχούς αναβάθμισης και ανάπτυξης της εταιρείας μας, ψάχνουμε πάντοτε τους καλύτερους συναδέλφους που θα στελεχώσουν τις ομάδες μας.

Η METRO FOODS TRADING LTD επιθυμεί να προσλάβει Κρεοπώλη στην Υπεραγορα Metro στo Παραλίμνι.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Καλή Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Ευγένεια, Ευχαριστη Προσωπικότητα.
  • Ικανότητα επίδειξης προσοχής και ενδιαφέροντος στη λεπτομέρεια, ομαδικότητα, άριστη επικοινωνία, υπευθυνότητα και συνέπεια.
  • Σεβασμος στη διαφορετικότητα.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 5 έτη

Βασικές Αρμοδιότητες και Καθηκόντα:

  • Καθοδήγηση και Εξυπηρέτηση Πελατών.
  • Τεμαχίζει, αποστεώνει, περιποιείται και ταξινομεί στις προθήκες βιτρίνες του Κρεοπωλείου τα σφάγια / κρέατα προς πώληση.

Τι προσφέρουμε:

  • Μισθό €1350-€1600, αναλόγως ικανοτήτων και εμπειρίας(συμπλεριλαμβανομένου 13ου μισθού).
  • Ευκαιρίες ανέλιξης.
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον.

Εάν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος της ομάδας μας, στείλε το βιογραφικό σου στο hr@metro.com.cy