Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος Αποθήκης

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#TE53866
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

H Trikkis Energy Ltd, μέλος του ομίλου εταιρειών Nikos Trikkis Group of Companies, ζητά να προσλάβει, Υπεύθυνο Αποθήκης.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτη/ος Μέσης Εκπαίδευσης

  • Κάτοχος Άδειας Οδηγού

  • Γνώση χειρισμού περονοφόρου (forklift)

  • Πείρα πέραν του ενός έτους (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)

  • Γνώση Ελληνικής γλώσσας

  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας

  • Γνώση Η/Υ

Καθήκοντα θέσης:

  • Φόρτωση & εκφόρτωση εμπορευμάτων

  • Ετοιμασίες παραγγελιών

  • Οργάνωση, τακτοποίηση, καθαριότητα, ομαλή λειτουργία αποθήκης

  • Παραλαβή προμηθευτών

  • Ανεφοδιασμός

  • Πενθήμερη Εργασία

  • Μισθός αναλόγως προσόντων

  • 13ος Μισθός

  • Ταμείο Προνοίας

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας και θα χρησιμοποιηθούν για σκοπούς εργοδότησης και μόνο.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: Marianna@trikkis.com

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 7000 32 42