Ψάξε τώρα

Εξωτερικός Πωλητής/Πωλήτρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#LT53790
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία LOUCAS TSOUMBROS TRADING LTD, αντιπρόσωποι εισαγωγείς παιχνιδιών, ζητά προς άμεση πρόσληψη Εξωτερικό Πωλητή/Πωλήτρια για προώθηση των προϊόντων της παγκύπρια.

Καθήκοντα:

  • Προώθηση και πώληση των προϊόντων σε υφιστάμενους και νέους πελάτες.
  • Διαχείριση υφιστάμενων πελατών και εξεύρεση νέου πελατολογίου.
  • Ευθύνη για την σωστή εξυπηρέτηση των πελατών και την ανάπτυξη καλών σχέσεων εταιρείας και πελάτη.
  • Οργάνωση δρομολογίων.
  • Φόρτωση και παράδοση έτοιμων παραγγελιών.
  • Είσπραξη τιμολογίων.
  • Συνεργασία με τον αποθηκάριο και τη διεύθυνση για το καλύτερο αποτέλεσμα.

Προσόντα:

  • Άδεια οδήγησης.
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.

Απολαβές:

Βασικός μισθός και επιπλέον προμήθεια επί των πωλήσεων βάσει τιμολογίου.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνσηcv@bebetoys.com.cy