Ψάξε τώρα

Τεχνικός Ροής για διαχείριση συνδρομητικών Καναλιών

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AK53769
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Θέση Εργασίας: Τεχνικός Ροής για διαχείριση συνδρομητικών Καναλιών

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος/η για την σωστή μετάδοση του προγράμματος των συνδρομητικών Καναλιών.
  • Υπεύθυνος/η για την διαχείριση του υλικού που αφορούν την μετάδοση προγράμματος και άμεση ενημέρωση τυχόν προβλήματος στον προϊστάμενο

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Δυνατότητα εργασίας σε πενθήμερη βάση από Δευτέρα μέχρι Κυριακή με κυλιόμενο ωράριο και βραδινές βάρδιες συμπεριλαμβανομένου αργίες