Ψάξε τώρα

Βοηθός Αποθήκης

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#LL53383
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία μας που δραστηριοποιείται στον τομέα των φαρμακευτικών και παραφαρμακευτικών προϊόντων, λόγω αύξησης των δραστηριοτήτων της, αναζητά Βοηθό Αποθήκης για την αποθήκη της στα Λατσιά.

Καθήκοντα

  • Προετοιμασία και έλεγχος παραγγελιών
  • Έκδοση τιμολογιών
  • Έλεγχος παραλαβών και ταξινόμηση τους στον χώρο
  • Έλεγχος αποθεμάτων και παρακολούθηση ημερομηνιών λήξης
  • Καθαριότητα/Οργάνωση χώρου

Προσόντα

  • Απόφοιτος/η λυκείου
  • Γλώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Ομαδικό πνεύμα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Προηγούμενη εμπειρία στον χώρο των φαρμακών θα θεωρηθεί ως σημαντικό επιπλέον προσόν

Ωράριο

Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή: 8:00 - 17:30

Τετάρτη, Σάββατο: 8:00 - 13:30

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού, ταμείου προνοίας και άλλων ωφελημάτων.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν βιογραφικό στο: jobs@stpharmacies.com αναφέροντας "Βοηθός Αποθήκης" στο θέμα του email.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;