Ψάξε τώρα

Client Service Administrator / Διεκπεραίωση Εμπορικού Τμήματος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AK53229
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Λόγω επέκτασης των δραστηριοτήτων του ο Alpha Κύπρου ζητά να προσλάβει άτομο για το Εμπορικό Τμήμα.

Θέση Εργασίας: Client Service Administrator / Διεκπεραίωση Εμπορικού Τμήματος

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση Διαφημίσεων
  • Μηνιαία τιμολόγηση
  • Reporting

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Κάτοχος Ακαδημαϊκού τίτλου σε Marketing, Media, Διοίκηση Επιχειρήσεων ή παρεμφερές πεδίο
  • Διετής Εμπειρία σε παρόμοια θέση εργασίας (σε μέσα μαζικής ενημέρωσης ή παρεμφερές κλάδο)
  • Επικοινωνιακές και Οργανωτικές ικανότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Πολύ καλή Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Καλή γνώση αγγλικών

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο contact@alphacyprus.com.cy έχοντας σαν τίτλο του email τη θέση εργασίας.

Λόγω μεγάλου ενδιαφέροντος μόνο οι επιτυχόντες υποψήφιοι θα κληθούν για συνέντευξη.

Όλα τα βιογραφικά θα παραμείνουν στο αρχείο για 6 μήνες και ακολούθως θα διαγράφονται σύμφωνα με την Πολιτική της Εταιρείας περί προστασίας προσωπικών δεδομένων.