Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος/η Εσωτερικού Ελέγχου

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MM52334
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία KIK Trading εδρεύεται στην Λεμεσό και ιδρύθηκε το 1981. Σήμερα εργοδοτεί πέραν των 300 ατόμων. Ασχολείται με τον τομέα του χονδρικού εμπορίου όπου εισάγει διάφορα προϊόντα (τρόφιμα, ποτά, σακχαροειδή, καπνικά, παγωτά, pet foods, παιχνίδια, καθαριστικά, κ.τ.λ.) τα οποία διανέμει Παγκύπρια με το δικό της δίκτυο διανομής. Επίσης ασχολείται με το Λιανικό εμπόριο όπου έχει τα δικά της 50 καταστήματα διαρκούς εξυπηρέτησης (Mini Mall Stores).

Δεξιότητες:

  • Οργανωτικότητα και συστηματικότητα
  • Τυπικότητα και πολύ προσεκτικότητα
  • Υπολογιστική ικανότητα, καλή μνήμη, εχεμύθεια
  • Ικανότητα για διεκπεραίωση εργασιών γραφείου
  • Εξοικείωση στη χρήση των ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Ενδιαφέρον για τις αλλαγές στη φορολογική νομοθεσία
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια και προσοχή στη λεπτομέρεια

Προσόντα:

  • Οργανωτικός, Δυναμικός Χαρακτήρας
  • Σχετικό Πτυχίο
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοιας φύσης εργασία θα ληφθεί υπόψη.

Βασικά Καθήκοντα:

  • Παραλαβή τιμολογίων καταστημάτων και έλεγχος ορθής καταχώρησης στο λογιστικό πρόγραμμα.
  • Έλεγχος των καταναλώσιμων και ληγμένων προϊόντων των καταστημάτων της εταιρείας και καταχώρηση στο λογιστικό πρόγραμμα.
  • καταχώριση στο λογιστικό πρόγραμμα των διαφόρων λειτουργικών εξόδων της εταιρείας
  • Έλεγχος και ανάλυση καταμετρήσεων.
  • Συντονισμός, έλεγχος και αξιολόγηση ομάδας εσσωτερικού ελέγχου.
  • Έλεγχος και καταμέτρηση αποθεμάτων, πάγιων στοιχείων και εξωπλισμού της εταιρείας.

Προσφέρουμε:

  • Εργάζεστε σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον, με αξιόλογες δυνατότητες εξέλιξης. Μέσα από ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα εκπαίδευσης, σας παρέχουμε όλα τα απαραίτητα εφόδια για τη θέση σας. Με την ολοκλήρωση της εκπαίδευσης είστε έτοιμος/η να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρείας μας και να αναλάβετε σταδιακά έναν πιο ενεργό ρόλο. Επίσης προσφέρουμε Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών με προοπτική ανέλιξης με συμμετοχή στα σχέδια επιβράβευσης.

Θα ληφθούν υπόψη μόνο βιογραφικά που πληρούν τα απαραίτητα χαρακτηριστικά.

Σας παρακαλούμε όπως μας στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο marketing@kiktrading.com

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.