Ψάξε τώρα

Τεχνικό Προσωπικό - Εργάτης / Εργάτρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#EM51744
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία μας δραστηροποιείται τα τελευταία δέκα χρόνια στον τομέα της επισκευής και συντήρησης. Λόγω αύξησης του κύκλου των εργασιών, ψάχνουμε για Λευκωσία ένα άτομο για μόνιμη πενθήμερη απασχόληση να ενταχθεί στο Τεχνικό τμήμα.

Προσόντα

  • Γνώση Ελληνικής γλώσσας.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης.
  • Καθαρό ποινικό μητρώο
  • Γρήγορη αντίληψη προβλημάτων και θέληση για μάθηση.
  • Δεν είναι απαραίτητη η πείρα αλλά να έχει ζήλο για μάθηση νέων υλικών και τεχνολογιών

Καθήκοντα

Συμπεριλαμβάνει χειρονακτική εργασία εφαρμόζοντας εξειδικευμένα υλικά που αφορούν επισκευές και συντηρήσεις.

Παρακαλώ επικοινωνήστε με εμαιλ στο repairs@enecon.com.cyή τηλεφωνήστε στο 99960046. Απαραίτητο βιογραφικό.

    Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;