Ψάξε τώρα

Πωλήτρια / Πωλητής Καταστήματος - Πάφος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CT51330
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΛΤΔ (Δερμάτινα & Ταξιδιωτικά είδη) αποκλειστικοί αντιπρόσωποι γνωστών προϊόντων όπως Samsonite, American Tourister, Tumi, κτλ. ζητούν να προσλάβουν Πωλήτρια / Πωλητή Καταστήματος για τα κατάστημα COSTAS THEODOROU στην Πάφο.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Βασικές αριθμητικές γνώσεις και βασική αντίληψη Ηλεκτρονικών Υπολογιστών.
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες, εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Ενθουσιασμός και Πρωτοβουλία για τη δουλειά.
  • Ικανότητα να εργάζεται κάτω από πίεση.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 ετών σε αντίστοιχη θέση.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Προώθηση και πώληση των εμπορευμάτων του καταστήματος.
  • Σωστή τοποθέτηση των προϊόντων στο κατάστημα.
  • Έγκαιρη αναπλήρωση εμπορευμάτων στο κατάστημα.
  • Καθαριότητα του καταστήματος.
  • Κατάρτιση στα προϊόντα του καταστήματος.

Ώρες εργασίας:

Οι ώρες εργασίας είναι 38 ώρες την εβδομάδα που θα κατανέμονται σε πρωινά ή/και απογεύματα 5 ή 6 ημέρες της εβδομάδας συμπεριλαμβανόμενου του σαββατοκύριακου.

Απολαβές:

Προσφέρεται βασικός μισθός και 13ος μισθός αναλόγως των προσόντων και της πείρας του υποψηφίου.

Για διευθέτηση προσωπικής συνέντευξης παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμαστην ηλεκτρονική διεύθυνση:cth@costastheodorou.com.cyμέχρι 9/4/2023.

Τηλέφωνο επικοινωνίας 22508000