Ψάξε τώρα

Columbia Sportswear - Πωλητής / Πωλήτρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#XS51209
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Η Columbia Sportswear αναζητά πωλητή/πωλήτρια για το κατάστημα της στη Λεμεσό.

Προσόντα:

  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Ομαδικότητα και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση Ρωσικής γλώσσας και προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση και ενημέρωση των πελατών για τα προϊόντα της εταιρείας.
  • Έλεγχος και αναπλήρωση των προϊόντων.
  • Άψογη συνεργασία με όλο το προσωπικό.
  • Διατήρηση της άριστης εμφάνισης και καθαριότητας του καταστήματος.

Προσφέρουμε:

  • Μικτός μισθός1000 ευρώ (Πλήρη απασχόληση).
  • Μπόνους έξτρα μισθού για κάθε χρόνο εργασίας.
  • Έκπτωση υπαλλήλου.
  • Ευχάριστο περιβάλλον.
  • Επιλογή πενθήμερης ή εξαήμερης εργασίας.

Παρακαλούμε όπως υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email:

limassol@nbstores.gr