Ψάξε τώρα

Υπάλληλος Υποδοχής

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SD50553
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το οδοντιατρικό κέντρο SKY Dental αναζητά υπάλληλο γραμματειακής υποστήριξης για πλήρη απασχόληση.

Προσόντα που απαιτούνται:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και Microsoft Office (Word, Excel)
  • Ευγενική προσωπικότητα, άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Υψηλό αίσθημα υπευθυνότητας και εχεμύθειας (τήρηση ιατρικού απορρήτου).
  • Διάθεση για συνεχή μάθηση και ικανότητα συνεργασίας.
  • Δίπλωμα Βοηθού Οδοντιάτρου ή προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Κύρια καθήκοντα:

  • Να συμβάλλει στην εύρυθμη λειτουργεία του ιατρείου: οργάνωση ραντεβού, εξυπηρέτηση και υποδοχή ασθενών, διευθέτηση πληρωμών κ.α.
  • Να προβαίνει στις απαραίτητες συνεννοήσεις με οδοντοτεχνίτες και προμηθευτές.
  • Να εξασφαλίζει την τήρηση της ασφάλειας και της υγιεινής του χώρου εργασίας.
  • Να καταγράφει τα αποθέματα και τις ελλείψεις των αναλώσιμων υλικών και να διεκπεραιώνει τις απαραίτητες παραγγελίες.

Ωράριο εργασίας:

Δευτέρα-Παρασκευή: 9:00-13:00, 15:00-19:00,

Αποστολή αιτήσεων και βιογραφικών στο : info@skydentalcy.com