Ψάξε τώρα

Quality Controller ανά το παγκύπριο, με έδρα τη Λευκωσία

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#BA49087
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Εταιρεία THEBESTMCCLTD που παρέχει επαγγελματικές υπηρεσίες καθαρισμού/υγιεινής και συντήρησης, ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση QualityController ανά το παγκύπριο, με έδρα τη Λευκωσία.

Ημέρες Εργασίας: Δευτέρα - Παρασκευή

Βασικό Ωράριο Εργασίας: 08:00 – 17:30

Καθήκοντα:

  • Επισκέψεις και έλεγχος στα έργα
  • Έλεγχος ποιότητας καθαρισμού / υγιεινής
  • Έλεγχος θεμάτων που αφορούν Ασφάλεια & Υγεία
  • Συμπλήρωση αναφοράς επιθεωρήσεων
  • Επίλυση διαφόρων προβλημάτων και εισηγήσεις
  • Αξιολογήσεις Προσωπικού
  • Συμμετοχή σε προγραμματισμένες συναντήσεις με τη Διοίκηση της εταιρείας

Προσόντα:

  • Δυναμικός Χαρακτήρας
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής & Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Άδεια οδήγησης
  • Οργανωτικές και Διοικητικές ικανότητες
  • Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα καθαριότητας / υγιεινής

Ωφελήματα:

  • Μόνιμη / Σταθερή θέση εργασίας
  • Δυνατότητα ανέλιξης
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών
  • Μισθός αναλόγως εμπειρίας και προσόντων

Το άτομο που θα επιλεγεί θα τύχει εκτεταμένης εκπαίδευσης.

Βιογραφικά θα πρέπει να υποβληθούν το συντομότερο μέσω

e-mail: executiveadvisor@thebestmcc.com

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;