Ψάξε τώρα

Sales Manager

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#EM48694
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

SALES MANAGER

Έχεις ικανότητα στις πωλήσεις?

Η εταιρεία ENECON Mesogios Ltd αποκλειστικός αντιπρόσωπος της ENECON Αμερικής με έδρα την Λευκωσία ζητά να προσλάβει άτομο για την θέση Υπευθύνου/νης Πωλήσεων. Η θέση είναι για τα γραφεία μας στη Λευκωσία.

Προσόντα

  • Τριτοβάθμια εκπαίδευση απαραίτητη.
  • Ενώ η πείρα σε πωλήσεις είναι απαραίτητη, πτυχίο συναφή με μηχανολογία, περιβάλλον, χημικά, πετρελαιοειδή ή άλλο σχετικό, θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Εξαιρετική γνώση Ελληνικής και πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Kαθαρό μητρώο.
  • Άδεια οδήγησης.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ζήλο για μάθηση για νέες τεχνολογίες.
  • Οργανωτικό άτομο με υπευθυνότητα και εχεμύθεια
  • Να δουλεύει καλά σε ομάδες
  • Να είναι καλός ομιλητής αλλά ακόμα καλύτερος ακροατής!

Η εταιρεία

Η ENECON Mesogios Ltd δίνει λύσεις σε προβλήματα που αφορούν μεταξύ άλλων, διάβρωση (μπετόν ή μετάλλου), χημική προσβολή (chemical attack), καταπόνηση βιομηχανικών δαπέδων, υγρασίες και προβλήματα υγρομόνωσης.

Από το 2012 όπου και η ENECON Mesogios Ltd δραστηριοποιείται σε Κύπρο και Ελλάδα, δημιουργήσαμε ένα πολυποίκιλο εύρος εργασιών καλύπτοντας πολυάριθμους τομείς όπως:

Ναυτιλία, Μονάδες Επεξεργασίας Λυμάτων και Νερού, Τοπικά τμήματα Υδάτων, Ηλεκτροπαραγωγικοί Σταθμοί, Χημικές βιομηχανίες, Εργοστάσια Τσιμέντου, Μεταλλεία, Νοσοκομεία, Φαρμακευτικές Εταιρείες, Μονάδες Αφαλάτωσης, Οινοποιεία, Αεροδρόμια, Ξενοδοχεία και κλινικές.

Κυρίως καθήκοντα

  • Άμεση επαφή με πελάτες και προώθηση των προϊόντων και υπηρεσιών μας
  • Επέκταση πελατολογίου
  • Παρακολούθηση των έργων και quality control σε συνεργασία με τον Μηχανικό της εταιρείας

Συνθήκες

  • Προσφέρουμε εκπαίδευση και συνεχή υποστήριξη.
  • Πενθήμερη εργασία
  • Αυτοκίνητο, laptop και τηλέφωνο εταιρείας
  • Βασικός μισθός αναλόγως πείρας στις πωλήσεις, 13ος συν bonus.

Παρακαλώ στείλτε βιογραφικά στο operations@enecon.cy ή τηλεφωνήστε στο 22-100043.