Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος Τεχνικός

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#KS48572
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία ζητά άμεσα πρόληψη στην θέση του Υπεύθυνου Τεχνικού στην Λάρνακα και στην Λεμεσό.

Καθήκοντα

  • Είναι υπεύθυνος για την εγκατάσταση και τον προγραμματισμό συστημάτων ασφαλείας, συστημάτων καπνού και φωτιάς, συστημάτων κλειστού κυκλώματος τηλεόρασης, βιντεοθυροτηλεόρασης και συστήματα ελέγχου πρόσβασης.
  • Αντιμετωπίζει και επιλύει προβλήματα λειτουργείας συστημάτων ασφαλείας.
  • Εκτελεί εργασίες ελέγχου και συντήρησης των συστημάτων ασφαλείας.
  • Οργανώνει τη θέση εργασίας του συνεργείου του και επιλέγει και χρησιμοποιεί τα κατάλληλα ηλεκτρονικά όργανα και τεχνικά εγχειρίδια.
  • Φροντίζει για την ασφάλεια του εξοπλισμού και την ασφάλεια των μελών του συνεργείου του.
  • Άλλες υπευθυνότητες όπως του αναθέτονται από τους προϊσταμένους τους.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Πληροφορικής ή Μηχανικού Υπολογιστών ή άλλου συναφή κλάδου
  • Τουλάχιστον δυο χρόνια εμπειρία
  • Άριστες γνώσεις ηλεκτρολογίας
  • Δυνατότητα να εργάζεται μόνος και να επιλύει προβλήματα
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια οδήγησης
  • Εχεμύθεια, Υπευθυνότητα και Ομαδικότητα
  • Καθαρό ποινικό μητρώο

Οφέλη

  • Ανταγωνιστικό πακέτων απολαβών
  • 13ος μισθός
  • Σχέδιο Ασφάλειας Υγείας
  • Ετήσια Άδεια
  • Δυνατότητα προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Άλλα οφέλη