Ψάξε τώρα

Yπεύθυνος/ης καταστήματος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#EL48386
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Etapol Ltd, εταιρεία εισαγωγής ψυκτικών και A/C μηχανημάτων/εξαρτημάτων, ζητάει να προσλάβει άτομο για να την θέση υπεύθυνου/ης καταστήματος για το κατάστημα μας στην Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος/η πωλήσεων και εξυπηρέτησης πελατών.
  • Οργάνωση και παρακολούθηση αποθεμάτων καταστήματος.

Τα άτομα που θα προσληφθούν πρέπει να έχουν τα ακόλουθαπροσόντα:

  • Οργανωτικός χαρακτήρας και ικανότητα ομαδικής εργασίας
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Ικανό να αναγνωρίζει τις απαιτήσεις του πελάτη άμεσα και να του προσφέρει την ανάλογη εξυπηρέτηση.
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή και Ms Office.
  • Προηγούμενη εμπειρία στο τομέα ψύξης και κλιματισμού θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτων απολαβών αναλόγως προσόντων συν 13ος.

Αποστολή βιογραφικού στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@etapol.com .

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.