Ψάξε τώρα

Τεχνικός Συστημάτων Αυτοματισμού, Ήχου και Εικόνας

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#EL48335
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Elytronic είναι από τις κορυφαίες και πιο πρωτοποριακές εταιρείες Smart Homes & SmartBuildings. Η Elytronic ειδικεύεται σε ηλεκτρονικά συστήματα Αυτοματισμών, Ήχου, Εικόνας, Φωτισμού και Ασφάλειας.

Καθήκοντα:

  • Οι τεχνικοί που απαιτούνται θα είναι υπεύθυνοι για την εγκατάσταση, τη δοκιμή και την παράδοση συστημάτων αυτοματισμού.
  • Οι τεχνικοί θα απασχολούνται σε καινούριες οικοδομές αλλά και σε υφιστάμενα κτίρια.
  • Πλήρως τεχνικής φύσεως εργασία που περιλαμβάνει τη χρήση και γνώση ηλεκτρονικών μηχανημάτων και εργαλείων.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προηγούμενη τεχνική εμπειρία στον τομέα θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Τίτλος ανώτατης ή ανώτερης εκπαίδευσης
  • Εμπειρία σε συστήματα ασφαλείας και ήχου / εικόνας θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Εμπειρία στη δικτύωση και IP συστήματα θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Εμπειρία Autocad θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Διαχείριση και προγραμματισμός διαθέσιμων πόρων για τα έργα
  • Διατήρηση υψηλών προτύπων ποιότητας και αποτελεσματικότητας
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Χρήση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή

Οφέλη:

  • 13ος Μισθός
  • Ευκαιρία καριέρας σε εξελισσόμενη εταιρεία και αγορά
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ελκυστικά πακέτα με βάση την εμπειρία και τα προσόντα.

Αποστολή βιογραφικών στο hr@elytronic.com

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.