Ψάξε τώρα

Spa Manager

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AS47327
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η AegeoSpas, η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία διαχείρισης κέντρων ευεξίας εντός ξενοδοχειακών μονάδων 4 και 5 αστέρων, βραβευμένη επί σειρά ετών από τα WorldLuxurySpaAwards, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα SpaManagers σε Πάφο και Λάρνακα.

SpaManager

Βασικά καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών και διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του Spa
  • Παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών, προγραμματισμός και οργάνωση θεραπειών
  • Προώθηση και πώληση υπηρεσιών και προϊόντων
  • Επίτευξη εμπορικών και ποιοτικών στόχων Spa
  • Tήρηση των διαδικασιών της εταιρίας
  • Καθοδήγηση και επίβλεψη προσωπικού
  • Aποτελεσματική επικοινωνία με τα συνεργαζόμενα τμήματα του ξενοδοχείου

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Αισθητικής, Φυσικοθεραπείας, Διοίκησης Επιχειρήσεων ή παρεμφερούς εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στην χρήση Η/Υ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και γνώση 2ης ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί

Δεξιότητες/Προσωπικότητα:

  • Διαπροσωπικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ευελιξία

Παροχές:

  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης εντός ενός ταχύτατα αναπτυσσόμενου οργανισμού
  • Συνεχής εκπαίδευση στην πώληση luxury υπηρεσιών και διαχείριση πελατών
  • Bonus
  • Ημιδιατροφή
  • Διαμονή σε όσους εργαστούν εκτός του τόπου μόνιμης κατοικίας τους
  • Ειδικές εκπτώσεις στα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρίας

Γίνε και εσύ μέλος σε ένα από τα 300 spa μας, σε Ελλάδα, Κύπρο και Βαλκάνια, στέλνοντας το βιογραφικό σου στο e-mail::hrcyprus@aegeospas.gr