Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος Τμήματος Πωλήσεων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SP46677
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας / Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Πείρα σε παρόμοια θέση τουλάχιστον 2 ετών
  • Οργανωτικές Ικανότητες και Άριστες Διαπροσωπικές Σχέσεις
  • Ακεραιότητα Χαρακτήρα
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση και χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Microsoft Office: World/Excel)
  • Άδεια Οδήγησης
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών

Χαρακτηριστικά

  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση Πελατών
  • Δυναμικός και οργανωτικός Χαρακτήρας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Καθήκοντα

  • Επί τόπου Μελέτη και Προετοιμασία προσφορών
  • Επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες
  • Προώθηση και πώληση προϊόντων / ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας
  • Αύξηση Πωλήσεων
  • Επισκέψεις στο χώρο των πελατών/συνεργατών
  • Επίβλεψη έργων

Προσφέρεται:

Ελκυστικό πακέτο απολαβών που περιλαμβάνει:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ο Μισθό
  • Ταμείο Προνοίας
  • 21 Ημέρες Άδεια, Κοινωνικές Ασφαλίσεις, ΓΕΣΥ και ότι προβλέπεται από σχετικές νομοθεσία

Αποστολή Βιογραφικού στο Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο: pa@securiton.com.cy η τηλεφωνικώς στο 25822960

Όλες οι αιτήσεις θα χειριστούν με απόλυτη εχεμύθεια.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;