Ψάξε τώρα

Delivery Driver (Nicosia)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SC04528
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Θέσεις Εργασίας – Οδηγός Διανομής Ροφημάτων (Delivery Driver) - Λευκωσία

Τα Costa Coffee, έχοντας μια πετυχημένη πορεία για 14 ολόκληρα χρόνια στην Κύπρο, και με 24 καταστήματα σε Παγκύπρια βάση, επιθυμούν να εντάξουν νέα μέλη στην δυναμική τους ομάδα. Η θέση αφορά Οδηγό Διανομής Ροφημάτων / Delivery Driver (η διανομή γίνεται με μοτοσυκλέτα). Η εργασία είναι σε πενθήμερη βάση, Δευτέρα με Παρασκευή.

Προσόντα:

  • Άδεια οδήγησης μαθητευόμενου τύπου
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

Διανομή ροφημάτων

Πιο συγκεκριμένα προσφέρουμε τα ακόλουθα:

  • Από τα καλύτερα ωρομίσθια στην αγορά
  • 23 μέρες ετήσια άδεια
  • Φιλοδώρημα Χριστουγέννων (13ος μισθός)
  • Αποζημίωση για αναρρωτική άδεια (άδεια ασθενείας)
  • Δωρεάν ροφήματα στην βάρδια
  • 50% έκπτωση στα προϊόντα Costa Coffee (συμπεριλαμβανομένου των τροφίμων)
  • 15% έκπτωση στα υπόλοιπα καταστήματα του ομίλου εταιρειών Symeonides - Marks & Spencer (Λεμεσός, Λάρνακα, Πάφος και Παραλίμνι) και στα καταστήματα Mothercare (σε όλες τις πόλεις).

Εάν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος της παγκοσμίου φήμης αλυσίδας Costa Coffee τότε μπορείς να μας στείλεις το βιογραφικό σου στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@costacoffee.com.cy  ή να επικοινωνήσεις μαζί μας στο τηλέφωνο 22740659.