Ψάξε τώρα

Ζαχαροπλάστης / Ζαχαροπλάστρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PA43841
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Θα θέλαμε να προσλάβουμε άτομο στη θέση του/της Ζαχαροπλάστη / Ζαχαροπλάστριας για μόνιμη και πλήρη απασχόληση στα εργαστήρια παραγωγής μας στη Λευκωσία.

Προσόντα:

  • Ευρωπαϊκή και ελληνική ζαχαροπλαστική
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία στον τομέα της ζαχαροπλαστικής (απαραίτητη)

Καθήκοντα

  • Ετοιμασία διαφόρων γλυκών για τα καταστήματα

Παροχές:

Στους/Στις κατάλληλους/ες υποψηφίους/ες προσφέρεται:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών
  • Μόνιμη και καθ' όλο το έτος σταθερή απασχόληση
  • Ετήσια άδεια μετ’ απολαβών
  • Προοπτική ανέλιξης και συνεχής εκπαίδευση σε όλους τους τομείς της εργασίας τους
  • Εταιρική εκπτωτική κάρτα

Αιτήσεις:

Λόγω του μεγάλου αριθμού βιογραφικών που λαμβάνονται μόνο οι επιτυχείς υποψήφιοι θα ενημερώνονται.

Όσοι ενδιαφέρονται για την πιο πάνω θέση εργασίας παρακαλώ να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο careers@pandorabakeries.com, αναφέροντας την εν λόγω θέση στο θέμα του e-mail.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;