Ψάξε τώρα

Βοηθός Φαρμακείου - Λάρνακα

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#LL41134
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Ικανότητα προώθησης προϊόντων
  • Σοβαρότητα, υπευθυνότητα και αξιοπιστία στην εκτέλεση καθηκόντων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας
  • Δίπλωμα βοηθού φαρμακείου ή προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση – θα αξιολογηθούν ΜΟΝΟ βιογραφικά με εμπειρία ή σχετικό δίπλωμα

Καθήκοντα

  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Προώθηση προϊόντων
  • Διατήρηση καθαριότητας χώρου
  • Διατήρηση ομαλής λειτουργίας φαρμακείου
  • Διαχείριση τιμολογίων/παραγγελιών
  • Παροχή οποιασδήποτε βοήθειας στον Φαρμακοποιό και εκτέλεση οδηγιών από αυτόν/ήν
  • Εκτέλεση διάφορων άλλων εργασιών που σχετίζονται-απορρέουν με τις αρμοδιότητες-καθήκοντα ενός φαρμακείου

Ωράριο:

  • Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή: 8:00 - 13:30 και 16:00 - 19:30 Καλοκαίρι (15:00 - 18:30 Χειμώνα)
  • Τετάρτη, Σάββατο: 8:00 - 13:30

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού, προμήθειας και Ταμείου Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: careers@lapieto.com αναφέροντας τον τίτλο της θέσης (Βοηθός Φαρμακείου – "Λάρνακα") στο θέμα του email.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;