Ψάξε τώρα

Διευθυντής Πωλήσεων - Enterprise Lease (Executive Lease Ltd.) - Λευκωσία, Κύπρος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#RH40607
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Εταιρεία:

Η Enterprise Lease (Executive Lease Ltd.) ανήκει στον Ελληνικό Όμιλο Σφακιανάκη και δραστηριοποιείται στον τομέα της μίσθωσης αυτοκινήτων, καινούργιων και μεταχειρισμένων οποιασδήποτε μάρκας και μοντέλου σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών της.

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Οργάνωση δραστηριότητας κατά μήκος όλων των βημάτων της υπηρεσίας

  • Εκπαίδευση προσωπικού

  • Ανάπτυξη στρατηγικών συνεργασιών με προμηθευτές και συνεργάτες

  • Επίτευξη ανάπτυξης των στόχων πωλήσεων

  • Επίλυση ζητημάτων πελατών

  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των τάσεων της αγοράς

  • Προτάσεις για βελτιώσεις ή/και λύσεις σε προβλήματα

  • Προετοιμασία εκθέσεων πωλήσεων και προβλέψεων

Απαιτούμενα Προσόντα και Εμπειρίες:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Οικονομικής Κατεύθυνσης ή Διοίκησης Επιχειρήσεων

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 3 έτη ς σε αντίστοιχη θέση ευθύνης στο χώρο των μακροχρόνιων ή βραχυχρόνιων μισθώσεων αυτοκίνητων

  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (γραπτά και προφορικά)

  • Άριστη γνώση Η/Υ, MS Office

  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

  • Ευχάριστη προσωπικότητα με υπευθυνότητα, ευελιξία, προσαρμοστικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας

  • Ικανότητα οργάνωσης και εκτέλεσης των εργασιών βάσει συγκεκριμένων χρονοδιαγραμμάτων

  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης και διοίκησης ομάδων

  • Ικανότητα ταυτόχρονης διαχείρισης πολλαπλών tasks

  • Αποτελεσματικότητα στην πώληση και την εξυπηρέτηση πελατών

  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός έδρας

Τοποθεσία:

Στα γραφεία της Εταιρείας στη Λευκωσία, Κύπρος.

Απολαβές και Ωφελήματα:

Οι απολαβές θα είναι αναλόγως προσόντων και εμπειρίας και θα περιλαμβάνει ένα εκλυστικό πακέτο μισθού και παροχών καθώς και ευκαιρίες για επαγγελματική ανέλιξη σε ένα σταθερό και γεμάτο προκλήσεις εργασιακό περιβάλλον.

Θα γίνει επιλογή των αιτήσεων και οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν θα κληθούν σε προσωπική συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ, ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;