Ψάξε τώρα

Βοηθός Αποθήκης

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PG38988
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρία Party Guide που δραστηριοποιείται στον χώρο ενοικίασης εξοπλισμού για εκδηλώσεις, ζητά να προσλάβει άμεσα Βοηθό Αποθήκης προκειμένου να στελεχώσει την εταιρία, με έδρα τη Λάρνακα.

Καθήκοντα

  • Τακτοποίηση εξοπλισμού μέσα στην απόθηκη
  • Καθαριότητα και τακτοποίηση της αποθήκης
  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Έλεγχος και καταμέτρηση εξοπλισμού πριν την φόρτωση και κατά την εκφόρτωση.

Προσόντα

  • Κάτοχος άδειας οδηγού
  • Ομαδικό πνεύμα και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ικανότητα εργασίας κάτω υπό πίεση

Απολαβές

  • Προσφέρεται πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην πιο κάτω ηλεκτρονική διεύθυνση info@partyguide.com.cy με θέμα: Βοηθός Αποθήκης.

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο τηλέφωνο 99446650 (Δώρος Λακκοτρύπης)