Ψάξε τώρα

ΣΚΕ Φρενάρου - Βοηθός νηπιαγωγού - καθαρίστρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CA03442
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Προκήρυξη κενής θέσης εργασίας στο ΣΚΕ Φρενάρου

Τίτλος Θέσης: Βοηθός νηπιαγωγού - καθαρίστρια
Πρόγραμμα: Βρεφοπαιδοκομικός Σταθμός ΣΚΕ Φρενάρου

Καθήκοντα:

  • Φύλαξη και φροντίδα βρεφών και νηπίων
  • Βοήθεια στις νηπιαγωγούς των τάξεων όταν χρειάζεται (καθάρισμα φρούτων - αλλαγή πάνας)
  • Καθάρισμα κτηρίου (συγύρισμα και καθάρισμα τάξεων, απολύμανση τουαλετών)

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Αναγνωρισμένο Πτυχίο Βρεφονηπιοκόμου
  • Άριστη γνώση ελληνικών
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και υπευθυνότητα

Ώρες εργασίας: 38 ώρες την εβδομάδα
Μέρες εργασίας: εξαήμερη εργασία, Δευτέρα μέχρι Σάββατο.
Μισθός: €874.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να φέρουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση Πέτρου Πεσκέσιη 4, 5350 Φρέναρος.
Τηλ.: 23824999 Φαξ: 23824999 μέχρι τις 31/1/2019.

Οι αιτήσεις που δεν θα πληρούν τα κριτήρια, δεν Θα λαμβάνονται υπ' όψιν.