Ψάξε τώρα

Receptionist

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#YS33632
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Γ. Σκεμπετζής & Υιοί Λτδ, επιθυμεί να εργοδοτήσει άτομο για την θέση Receptionist, στα κεντρικά γραφεία στην Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Διεκπεραίωση εισερχομένων και εξερχομένων κλήσεων

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών

  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης και παροχή βοήθειας στο προσωπικό της εταιρείας εάν ζητηθεί

  • Αρχειοθέτηση

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Δίπλωμα Γραμματειακών Σπουδών ή άλλο συναφή κλάδο

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά & γραπτά)

  • Άριστη επικοινωνία, ομαδική συνεργασία και οργανωτικές ικανότητες

  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου, εργασία υπό πίεση και εντός προθεσμιών

  • Πολύ καλή χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και γνώση Microsoft Office (Word/Excel/Outlook)

Μισθός αναλόγος εμπειρίας και προσόντων.

Αποστολή βιογραφικών:

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους στο careers@skembedjis.com αναγράφοντας στο θέμα τον κωδικό θέσης SEC1221 ή επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 7000 44 40.

 Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.