Ψάξε τώρα

Λειτουργός Ψηφιοποίησης Εγγράφων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SK32857
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

H S. Kaniklides (Cyprus) Limited, με έδρα τη Λευκωσία και με ηγετική θέση στην ψηφιοποίηση, φύλαξη και διαχείριση αρχείου, ζητά να προσλάβει:

ΛΕΙΤΟΥΡΓΟ ΨΗΦΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση και Επεξεργασία εγγραφών
  • Ψηφιοποίηση εγγράφων με τη χρήση εξιδεικευμένων μηχανημάτων
  • Καταχώρηση στοιχείων στο μηχανογραφικό σύστημα της εταιρείας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Βασικές γνώσεις-χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Εργατικότητα, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας και εχεμύθεια
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

Απαραίτητη κατοχή λευκού ποινικού μητρώου

Οι ενδιαφερόμενοι, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: recruitment@kaniklides.com διευκρινίζοντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρονται.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.