Ψάξε τώρα

Συμβούλους Πωλήσεων Ακινήτων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#KT32696
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Κτηματαγορά ζητά «Συμβούλους Πωλήσεων Ακινήτων» για το γραφείο της στην Λευκωσία

Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη των πωλήσεων της εταιρείας
  • Εξεύρεση και προώθηση ακινήτων στους πελάτες της εταιρείας
  • Εξυπηρέτηση υφιστάμενων πελατών
  • Ενδυνάμωση των σχέσεων με τους πελάτες
  • Επικοινωνία με συνεργάτες

Προσόντα

  • Επικοινωνιακή και διαπραγματευτική ικανότητα
  • Καλή παρουσία και άνεση με τους πελάτες
  • Φιλοδοξία και εργατικότητα
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Βασικές Γνώσεις Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Απολυτήριο Λυκείου

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης στην εταιρεία
  • Πελατολόγιο
  • Μισθό & Προμήθεια επί των πωλήσεων