Ψάξε τώρα

P & P Ice Cream group - Οδηγός/Πωλητής (Ex Van)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PP03231
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Εάν είσαι ή ξέρεις κάποιον ο όποιος να έχει φιλότιμο, αξιοπρέπεια, σεβασμό και θέλει να εργαστεί σε μια εταιρεία που να προσφέρει τα ίδια, τότε η πιο κάτω θέση είναι για σένα:

Οδηγός/Πωλητής (Ex Van)

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού (κατηγορίας Φ)
  • Ελάχιστη εμπειρία 2 χρόνων στις πωλήσεις
  • Άριστη γνώση γραπτής και προφορικής Ελληνικής γλώσσας
  • Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ικανότητα λειτουργίας & δράσης σε ομάδ

Καθήκοντα:

  • Εκτελεί το δρομολόγιο με σκοπό την σωστή και μεθοδική εξυπηρέτηση του πελατολογίου
  • Συμβάλει στην ανάπτυξη του δρομολογίου
  • Κτίζει και διατηρεί καλές σχέσεις με τους πελάτες

Με ιστορία που στηρίζει και στηρίζεται από την Κύπρο μας…

Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ευκαιρίες ανέλιξης.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε και στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού:

τηλ.    22 44 55 66

fax.    22 83 57 40

e-mail: hr@pandpicecream.com

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;