Ψάξε τώρα

CNC Operator / Χειριστής Μηχανήματος κοπής μαρμάρων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#NP31160
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Πρωταρχικά καθήκοντα και ευθύνες

  • Χειριστής CNC Μηχανήματος για κοπή πλακών μαρμάρων ή γρανίτη

  • Αναλαμβάνει την κοπή γρανίτη, μαρμάρων σε ακριβείς διαστάσεις.

  • Διασφαλίζει ότι η παραγωγή είναι οικονομικά αποδοτική, έγκαιρη, και είναι στα υψηλότερα πρότυπα ποιότητας.

Προσόντα & Απαιτούμενες Δεξιότητες

  • Η προηγούμενη εμπειρία στη λειτουργία Water Jet ή CNC είναι απαραίτητη.

  • Εμπειρία σε εργοστασιακό περιβάλλον.

  • Ικανότητα ανάγνωσης σχεδιαγραμμάτων.

  • Δυνατότητα χρήσης CAD.

  • Πρέπει να είναι προσανατολισμένος στη λεπτομέρεια.

  • Πρέπει να διαθέτει βασικές δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων.

  • Γνώση Autocad.

Συνθήκες εργασίας

  • Εργασία σε εξωτερικούς χώρους.

  • Εργασία γύρω από δυνατούς θορύβους.

  • Ώρες εργασίας 7:00 π.μ. έως 3:00 μ.μ.

  • Υπερωρίες αν χρειαστεί.

  • Εργάσιμες ημέρες Δευτέρα έως Παρασκευή.

Ωφελήματα

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών, αντικατοπτρίζοντας την προηγούμενη εμπειρία του υποψηφίου.

  • 13oς μισθός.

  • Ωφελήματα που απορρέουν από την εργατική σύμβαση με συντεχνίες και το σύνδεσμο εργοδοτών.

  • Συμμετοχή σε μια καθιερωμένη, οικογενειακή επιχείρηση με φιλική ατμόσφαιρα.

  • Περίοδος πληρωμένης διακοπής Χριστουγέννων, Πρωτοχρονιάς και μεγάλο μέρος του Αυγούστου.

Αποστείλετε το CV σας μαζί με το σχετικό email στο papmarb@cytanet.com.cy

Για να ρωτήσετε σχετικά με τη θέση καλέστε 25 721606