Ψάξε τώρα

Καθαριστή / Καθαρίστρια (Εμπορικό Κέντρο MY MALL)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#HT31134
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Εταιρεία HellenicTzilalis (Cyprus) Ltd, με μεγάλη ιστορία και εξειδίκευση στην προσφορά υπηρεσιών επαγγελματικού καθαρισμού, ζητά να προσλάβει:

Καθαριστή / Καθαρίστρια για προσφορά Υπηρεσιών Καθαρισμού στην επαρχία Λεμεσού στο Εμπορικό κέντρο ΜΥ ΜALL

Καθήκοντα:

  • Επαγγελματικός καθαρισμός και συντήρηση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων
  • Διαχείριση Αποβλήτων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Τυπικότητα και αξιοπιστία
  • Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Πιστοποιητικό Υγείας
  • Προϋπηρεσία στον τομέα του επαγγελματικού καθαρισμού θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα.

Ωράριο:

  • Εργασία  πλήρης ή και μερικής απασχόλησης
  • Εξαήμερη εργασία
  • Αρχική και συνεχής εκπαίδευση στις διαδικασίες και πρότυπα καθαρισμού της Εταιρείας.

Αν επιθυμείτε να κάνετε την αλλαγή και να γίνεται μέλος της ομάδας μας, μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο email: jobs@htz.com.cy ή στο φαξ:22458132, μέχρι τις 20 Οκτωβρίου, 2021. Τηλέφωνο επικοινωνίας:96444479.