Ψάξε τώρα

Marks & Spencer - Πωλητές/ Πωλήτριες (Λεμεσός)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SF03093
Τύπος: Μερική Απασχόληση

SYMEONIDES FASHION HOUSE LTD

Θέλεις να εργαστείς στον κόσμο της μόδας; Θέλεις να γίνεις μέλος μιας παγκοσμίου φήμης εταιρείας καταστημάτων; Εάν η απάντηση είναι ναι, τότε βρήκες την κατάλληλη θέση εργασίας!!! Η εταιρεία Symeonides Fashion House Ltd  - Marks & Spencer ζητά να προσλάβει:

Πωλητές / Πωλήτριες – στην Λεμεσό

Αρμοδιότητες

  • Λειτουργία ταμείου
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τοποθέτηση και παρουσίαση εμπορευμάτων στο κατάστημα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Άριστη γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Απολαβές και Ωφελήματα
  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων (ιατροφαρμακευτική περίθαλψη, 13ος και 14ος μισθός, ταμείο προνοίας).

 Αιτήσεις
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@symeonides.eu ή στο φαξ 22480680.

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680