Ψάξε τώρα

Λειτουργός Γραφείου/Administrative Assistant

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SF03039
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer ζητά να προσλάβει Λειτουργό Γραφείου/Administrative Assistant για τα κεντρικά της γραφεία στην Λευκωσία.

Αρμοδιότητες

  • Ανάλυση δεδομένων με τη χρήση excel
  • Ετοιμασία ημερήσιων / εβδομαδιαίων / μηνιαίων reports
  • Εισαγωγή τιμών στα προϊόντα
  • Καθημερινή επικοινωνία με τα καταστήματα για την διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας
  • Εκτέλεση διάφορων γραφειακών καθηκόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα ή πτυχίο στις Γραμματειακές Σπουδές ή στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Οικονομικά ή σε άλλο συναφή κλάδο
  • Άριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Excel, Outlook)

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ος μισθός
  • 14ος μισθός
  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη
  • Ταμείο Προνοίας

Αιτήσεις
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέσω της ιστοσελίδας Carierista "Apply online".

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;