Ψάξε τώρα

Café La Mode - Chef - Λευκωσία

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#VL03027
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

CHEF - Λευκωσία

Η αλυσίδα εστιατορίων Café La Mode, μέλος του Ομίλου Voici la Mode αναζητά Chef

Καθήκοντα

  • Διασφαλίζει άριστη ποιότητα φαγητού σύμφωνα με τις διαδικασίες και  πρότυπα της εταιρείας
  • Επιβλέπει τις εργασίες της κουζίνας και φροντίζει για την σωστή λειτουργία με στόχο την  σωστή εξυπηρέτηση των πελατών
  • Διασφαλίζει την εφαρμογή των κανόνων καθαριότητας και υγιεινής με βάση τα πρότυπα  HACCP και ISO
  • Διοικεί, επιβλέπει και οργανώνει την ομάδα της κουζίνας
  • Εκπαιδεύει και αναπτύσσει το προσωπικό της ομάδας του
  • Διαχειρίζεται τα αποθέματα των πρώτων υλών με στόχο την μείωση στα κόστη

Προσόντα

  • Απόφοιτος σχετικής σχολής