Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος/η Ποιοτικού Ελέγχου

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#KA29019
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Ο πελάτης μας

Ο πελάτης μας, Amalthia Trading (Nicosia) Ltd που δραστηριοποιείται στον τομέα της εμπορίας φρέσκων φρούτων, φθαρτών και λαχανικών και στη μεταποίηση τροφίμων με έδρα στη Λευκωσία, ζητά για άμεση πρόσληψη Υπεύθυνο/η Ποιοτικού Ελέγχου.

Κύρια καθήκοντα

  • Η διαχείριση του συστήματος ασφάλειας των τροφίμων της εταιρείας
  • Η εφαρμογή του προγράμματος ποιοτικού ελέγχου της εταιρείας
  • Η διασφάλιση της εφαρμογής των απαραίτητων διαδικασιών
  • Η συμμόρφωση με τους εφαρμόσιμους κανονισμούς και νομοθεσίες
  • Η εκπαίδευση του προσωπικού στα θέματα ποιότητας και ασφάλειας των τροφίμων

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες

  • Πτυχίο πανεπιστημίου σε τομέα σχετικό με τον ποιοτικό έλεγχο και τα τρόφιμα