Ψάξε τώρα

Mothercare - Υπεύθυνη/νος Τμήματος- Λευκωσία

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MC25734
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

MOTHERCARE

Το κατάστημα Mothercare επιθυμεί να εντάξει νέα μέλη στην δυναμική του ομάδα για το κατάστημα του στην Λευκωσία:

Υπεύθυνη/νος Τμήματος-Λευκωσία

Αρμοδιότητες

  • Ευθύνη για την επίτευξη των εμπορικών στόχων του καταστήματος
  • Ευθύνη για την αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών και χειρισμό παραπόνων
  • Επίβλεψη-εποπτεία του καταστήματος & έλεγχος τήρησης προδιαγραφών ποιότητας της εταιρείας σε συνεργασία με την Υπεύθυνη Καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια σχετικής εμπειρίας
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Πελατοκεντρική αντίληψη και έμφαση στην ποιότητα
  • Ισχυρές διαπροσωπικές δεξιότητες και ικανότητες πωλήσεων

Απολαβές και Ωφελήματα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων και 13ος μισθός.

Αιτήσεις
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@cymar.co

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.