Ψάξε τώρα

Remedica - Τεχνικός Συσκευασίας

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#RL25513
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Γενικός Σκοπός

  • Ο σκοπός του Τεχνικού Συσκευασίας είναι να παρέχει τεχνική υποστήριξη και υποστήριξη συντήρησης στο Τμήμα Συσκευασίας, σύμφωνα με τις καθιερωμένες τρέχουσες καλές πρακτικές παρασκευής (cGMP) και τις τυπικές διαδικασίες λειτουργίας (SOP)

Βασικά καθήκοντα:

  • Εκτέλεση εργασιών σχετικά με τις ανάγκες συντήρησης και επισκευής εξοπλισμού / εγκαταστάσεων, αναφέροντας τυχόν προβλήματα στον Αναπληρωτή Μηχανικό Συσκευασίας ή / και στον Μηχανικό Συσκευασίας.
  • Διεξαγωγή οπτικών και άλλου είδους επιθεωρήσεων σε εξοπλισμό συσκευασίας, αναφέροντας τυχόν προβλήματα στον Αναπληρωτή Μηχανικό Συσκευασίας ή / και Μηχανικό Συσκευασίας.
  • Προετοιμασία και αλλαγή εργαλείων / εξαρτημάτων μηχανής, διασφαλίζοντας ότι μετά τη χρήση τους, τα εργαλεία / εξαρτήματα είναι καθαρισμένα και αποθηκευμένα στην ανάλογη θέση.
  • Διασφάλιση ότι υπάρχει επαρκής ποσότητα αναλώσιμων για τους σκοπούς του τμήματος, αναφέροντας τυχόν ελλείψεις στον Αναπληρωτή Μηχανικό Συσκευασίας ή / και Μηχανικό Συσκευασίας

Βασικές Δεξιότητες που απαιτούνται:

  • Ικανότητα να ακολουθεί προφορικές και γραπτές οδηγίες
  • Ισχυρές δεξιότητες επικοινωνίας και επιθυμία συνεργασίας με άλλα μέλη της ομάδας
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Σχετικό πιστοποιητικό (π.χ. Ηλεκτρολόγος) θα θεωρείται πλεονέκτημα
  • Προτιμάται η εμπειρία στον κατασκευαστικό ή σχετικό τομέα
  • Δυνατότητα εργασίας 2ης και 3ης βάρδιας μεταξύ 14:00-22: 00 και 22:00-06: 00

Προσφέρεται ένα ελκυστικό πακέτο αποδοχών ανάλογα με τα προσόντα που περιλαμβάνει 13ο και 14ο μισθό, Ταμείο Προνοίας, ιατρική κάλυψη κ.λπ.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;