Ψάξε τώρα

Υπάλληλoi Υποδοχής A,B,Γ

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CM23246
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

    Καθήκοντα

    Σε συνεργασία με τον Υπεύθυνο Υποδοχής, να βεβαιώνεται για την ομαλή και αποτελεσματική λειτουργία της υποδοχής σύμφωνα με τα πρότυπα που απαιτεί το ξενοδοχείο. Επίσης να ελέγχει την ακρίβεια όλων των χρεώσεων των τμημάτων καθώς και των χρεώσεων διαμονής που περάστηκαν στο κομπιούτερ κατά την διάρκεια της ημέρας.

    Προσόντα

    • Απαραίτητη Προϋπηρεσία.

    • Η άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας και οποιασδήποτε άλλης γλώσσας όπως η Ρωσική και η Γερμανική θεωρείται πλεονέκτημα.

    • επιπρόσθετο προσόν.

    Επικοινωνία

    Παρακαλώ όπως σταλεί το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση  cavofnb@cytanet.com.cy ή φαξ: 23832051.

    Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να  επικοινωνήσετε  από Δευτέρα έως Παρασκευή 9:00π.μ - 16:00μ.μ. στο τηλ. 23832043 ή email: cavofnb@cytanet.com.cy