Ψάξε τώρα

Cavo Maris Beach Hotel - Bar Manager

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CM23218
Τύπος: Συμβόλαιο

Καθήκοντα

Σε συνεργασία με τον Διευθυντή Τροφίμων & Ποτών, να επιβλέπει και να ελέγχει την ομαλή λειτουργία των Μπαρς του ξενοδοχείου, ώστε να παρέχει αποτελεσματική και ευγενική εξυπηρέτηση των πελατών και να διατηρεί τα υψηλά πρότυπα ποιότητας και υγιεινής που απαιτούνται από τις Αρχές Υγείας και Ασφάλειας, HACCP και τα υψηλα Πρότυπα διαχείρισης πού θέτει το ξενοδοχείο.

Προσόντα

  • Απαραίτητη Προυπηρεσία με τουλάχιστον 1 χρόνο στην θέση.
  • Kαλή γνώση Αγγλικών
  • Kαλή γνώση των απαιτήσεων Υγείας, Ασφάλειας και Τροφίμων και του «HACCP»

Επικοινωνία

Παρακαλώ όπως σταλεί το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση cavofnb@cytanet.com.cy ή φαξ: 23832051.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να  επικοινωνήσετε  από Δευτέρα έως Παρασκευή 9:00π.μ – 16:00μ.μ. .στο τηλ. 23832043 ή email: cavofnb@cytanet.com.cy

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;