Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος Αποθήκης Κατάψυξης (ΚΩΔ: ΥΑΚ001)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#IM23151
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

iMinder

Ο τομέας Επιλογής Προσωπικού της iMinder Ltd, ενεργώντας για λογαριασμό γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται με την αποθήκευση και διανομή τροφίμων, δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση της ακόλουθης θέσης. H θέση εργασίας βρίσκεται στην πόλη της Λάρνακας.

Θέση: Υπεύθυνος Αποθήκης Κατάψυξης (ΚΩΔ: ΥΑΚ001)

Προσόντα:

  • Δίπλωμα Λυκείου ή/και Τεχνικής Σχολής
  • Πτυχίο ανώτατης εκπαίδευσης, κατά προτίμηση με εξειδίκευση σε Logistics/Mechanical Engineering/Supply Chain & Operations Management/Business Administration θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • 3-5 χρόνια εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη χρήση Η/Υ και Microsoft Office
  • Πολύ καλή γνώση συστημάτων ERP και ειδικότερα WMS

Ενδεικτικά καθήκοντα και ευθύνες:

  • Εποπτεία ή/και υλοποίηση παραλαβών και τακτοποίησης προϊόντων
  • Εποπτεία ή/και υλοποίηση σήμανσης ή/και προσφορών
  • Ετοιμασία παραγγελιών αποστολής
  • Παραλαβή και έλεγχος επιστροφών
  • Συντονισμός ανατροφοδοσίας από το Τμήμα ανασυσκευασίας
  • Εποπτεία ή/και υλοποίηση απογραφών
  • Αξιολόγηση δεικτών απόδοσης (KPIs)
  • Συντονισμός και εποπτεία υφισταμένων
  • Αξιολόγηση υφισταμένων
  • Λειτουργία WMS & ERP για τις σχετικές εντολές κινήσεων και χρήση δεικτών

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Αυξημένες ικανότητες οργάνωσης, επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Αυξημένες ικανότητες διαχείρισης και παρακίνησης ανθρώπινου δυναμικού
  • Άριστες Διοικητικές ικανότητες
  • Οργανωτικό και αναλυτικό πνεύμα
  • Προσήλωση στην επίτευξη στόχων

Παροχές

  • Ελκυστικός βασικός μισθός
  • 13ος μισθός
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη
  • Tαμείο προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι και τις 10/2/2021 στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@iminder.com.cy

Μόνο οι επιτυχόντες υποψήφιοι θα ειδοποιηθούν. Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν ως άκρως εμπιστευτικές.