Ψάξε τώρα

Ηλεκτρολόγος/Μηχανολόγος Μηχανικός

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#LL21941
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρείας μας ψάχνει για Ηλεκτρολόγο/Μηχανολόγο Μηχανικό για να ενταχθεί στην ομάδα μας για το τμήμα των φωτοβολταϊκών συστημάτων.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχιούχος Ηλεκτρολόγος/Μηχανολόγος Μηχανικός.
  • Καλή γνώση Ηλεκτρολογικών Συνδεσμολογιών και Ενώσεων.
  • Γνώση σχεδιασμού Ηλεκτρολογικών Διαγραμμάτων.
  • Διάθεση για εκπαίδευση (training).
  • Δεν απαιτείται προηγούμενη εμπειρία.

Καθήκοντα (θα γίνει training):

  • Επίσκεψη, επίβλεψη και τεχνική υποστήριξη φωτοβολταϊκών εγκαταστάσεων.
  • Προγραμματισμός και ρύθμιση Μετατροπέων και άλλων εξαρτημάτων φωτοβολταϊκών συστημάτων.
  • Προετοιμασία Ηλεκτρολογικών Διαγραμμάτων.

Επιπρόσθετα Προσόντα:

  • Μέλος ΗΜΥ και ΕΤΕΚ
  • Πιστοποιητικό 17ης έκδοσης
  • Εκπόνηση ηλεκτρολογικών σχεδίων και μελετών