Ψάξε τώρα

Βοηθός Φαρμακοποιού

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#EP20986
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το φαρμακείο μας θέλει να εντάξει στο δυναμικό του Βοηθό Φαρμακοποιού για άμεση πρόσληψη στην Λεμεσό.

Κύρια Καθήκοντα

  • Συμμετοχή στην εξυπηρέτηση πελατών και στην ομαλή ροή του φαρμακείου.
  • Διαχείριση και παραλαβή παραγγελιών και τιμολογίων.
  • Ικανότητα προώθησης καλλυντικών και συμπληρωμάτων διατροφής.
  • Τακτοποιήση και φύλαξη προιόντων
  • Ικανότητα εργασίας σε ωράριο φαρμακείου συμπεριλαμβανομένων των διανυκτερεύσεων.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα
  • Κριτική σκέψη και ικανότητα διαχείρισης πίεσης.
  • Γνώσεις καλλυντικών και συμπληρωμάτων διατροφής.
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Προυπηρεσία ως βοηθός φαρμακοποιού δεν είναι απαραίτητη αλλά θα εκτιμηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Αποστολή βιογραφικών στο pav.pharma@outlook.com.gr μέχρι 20/10/20.