Ψάξε τώρα

Τεχνικός Αυτοματισμών

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MD19154
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία CH.L Metalliki Trading LTD, που ασχολείται με την εισαγωγή, εγκατάσταση και συντήρηση αυτοματισμών, ζητά να προσλάβει τεχνικό αυτοματισμών για μόνιμη απασχόληση.

Προσόντα / Καθήκοντα:

  • Τεχνικές γνώσεις στην εγκατάσταση αυτόματων γκαραζόπορτων, αυτόματων καγκελόθυρων, αυτόματων μπάρων και αυτόματων γυάλινων θυρών.
  • Γνώσεις ηλεκτρολογικών και ηλεκτρονικών θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Δυναμική και υπεύθυνη προσωπικότητα.
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων.
  • Δίπλωμα οδήγησης.
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας είναι αναγκαία.

Η εταιρεία προσφέρει

  • Μηνιαίος μισθός αναλόγως προσόντων
  • 13ος μισθός
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα - Παρασκευή)
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση recruitmentmetalliki@gmail.com

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;