Ψάξε τώρα

Junior Πολιτικός Μηχανικός

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#VE16904
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Προσόντα

  • Κάτοχος Πτυχίου Πολιτικού Μηχανικού
  • Εγγεγραμμένος στο ΕΤΕΚ
  • Εμπειρία 0 - 2 χρόνων
  • Καλή Γνώση Η/Υ (office excel & work) και Autocad
  • Οργανωτικές Ικανότητες

Καθήκοντα

  • Επίβλεψη και τήρηση αλληλογραφίας Εργοταξίων
  • Προγραμματισμός και συντονισμός εργασιών στα Εργοτάξια
  • Βοήθεια στην ετοιμασία επιμετρήσεων για παραγγελία υλικών και βοήθεια στην ετοιμασία διατακτικών υπεργολάβων
  • Βοήθεια στην ετοιμασία μηνιαίων αναφορών προόδου των Έργων.

Απολαβές

Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@vertetblanc.com.cy αναφαίροντας τον τίτλο ‘ Junior Πολιτικός Μηχανικός’.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;