Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος/η Διοικητικής Υποστήριξης (Administration Manager)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PN16730
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Υπεύθυνος/η Διοικητικής Υποστήριξης ( Administration Manager)

Η εταιρεία Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ ζητά να προσλάβει άτομο έμπειρο για τη θέση του Υπεύθυνου Διοικητικής Υποστήριξης τμήματος πωλήσεων  στη Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Ευθύνη για τον έλεγχο αποθεμάτων και καταχώρηση παραγγελιών στον προμηθευτή.
  • Διαχείριση της διαδικασίας φορτώσεων και παραλαβής από Κέντρο Διανομής της εταιρείας.
  • Συντονισμός με το Κέντρο Διανομής για την έγκαιρη παράδοση προϊόντων στους πελάτες.
  • Επικοινωνία με πελάτες, έκδοση τιμολόγιων και διαχείριση εισπράξεων.
  • Εξυπηρέτηση πελατών και καταχώρηση παραγγελιών.
  • Συντονισμός εργασιών του τμήματος και καθοδήγηση των Λειτουργών Διοίκησης.

Κύρια Προσόντα:

  • Τριετής τουλάχιστον εμπειρία σε ανάλογη θέση.
  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή άλλο συναφή κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Εξαιρετικές γνώσεις προγραμμάτων ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας και ομαδικότητας.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

Απολαβές:

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα μέχρι τις 5 Ιουνίου, δηλώνοντας τη θέση, στο hr@epiphaniou.com ή φαξ: 22431534. Παρακαλώ διαβάστε τη Πολιτική  Προστασίας Δεδομένων Εργαζομένων προτού αποστείλετε την αίτηση σας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού

Σημείωση:
Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.