Ψάξε τώρα

Vitatrace Nutrition - Βοηθός Υπεύθυνος Παραγωγής

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#VN16465
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ
ΒΟΗΘΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
VITATRACE NUTRITION LTD

Η Εταιρεία VitaTrace Nutrition Ltd ζητεί να προσλάβει Βοηθό Υπεύθυνο Παραγωγής για το εργοστάσιο της στην Βιομηχανική Περιοχή Στροβόλου.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος Πανεπιστημίου ή ΤΕΙ κατά προτίμηση σε κλάδο συναφή με την Μηχανολογία ή Χημική Μηχανική ή άλλο παρεμφερές.
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών, άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Προηγούμενη πείρα σε διαδικασίες παραγωγής θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Προγραμματισμός, οργάνωση και επίβλεψη παραγωγής.

Προσφέρεται:

  • Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων
  • 13ος μισθός, Ταμείο Προνοίας και άλλα ωφελήματα.

Βιογραφικά πρέπει να αποσταλούν στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο:
e.charalambous@vitatrace.com μέχρι 31/05/2020.

Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν με πλήρη εχεμύθεια.