Ψάξε τώρα

Altius Insurance - Ασφαλιστικοί Σύμβουλοι Πωλήσεων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AI15936
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

H ALTIUS INSURANCE LTD, λόγω επέκτασης των εργασιών της, ζητά προσωπικό για τη στελέχωση του δικτύου πωλήσεων της σε όλη την Κύπρο.

Ασφαλιστικοί Σύμβουλοι Πωλήσεων

Για όλα τα επαρχιακά γραφεία της Εταιρείας σε όλη την Κύπρο.

Θα προτιμηθούν φιλόδοξα άτομα, που στόχος τους είναι να σταδιοδρομήσουν στο χώρο των πωλήσεων.

Προσόντα:

  • Απόφοιτοι Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα
  • Προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις ή τον τραπεζικό τομέα, θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Παρουσίαση ασφαλιστικών προϊόντων σε πελάτες
  • Εξεύρεση πελατών

Ωφελήματα:

Ανάλογα με τα προσόντα και την εμπειρία αυτών που θα επιλεγούν, η εταιρεία προσφέρει γενναιόδωρο πακέτο ωφελημάτων, το οποίο συμπεριλαμβάνει:

  • Δυνατότητα δημιουργίας υψηλού εισοδήματος
  • Ελάχιστο μηνιαίο εισόδημα €1000, επιπλέον των προμηθειών
  • Ταμείο Προνοίας
  • Επίδομα Κοινωνικών Ασφαλίσεων
  • Ασφάλεια Ζωής και Ιατροφαρμακευτικής Περίθαλψης
  • Επαγγελματική κατάρτιση και συνεχή εκπαίδευση
  • Συμμετοχή σε επιμορφωτικά ταξίδια στο Εξωτερικό

Για προσωπική συνέντευξη επικοινωνήστε με τη Διεύθυνση Πωλήσεων και Μάρκετινγκ, στο τηλέφωνο 22716633 ή στο email: p.prokopiou@altiusinsurance.com.cy